Založ si blog

Akým právom nás klamú, že žijeme v demokracii?

Teror, aký na nás spustili,už presahuje rámce fašistickej diktatúry. Akým právom nám stále vešajú na nos, že žijeme v demokracii? Vraj liberálnej! Áno, pod hlavičkou liberalizmu sa skrýva krutá diktatúra mocenských elít, ktorú naša zapredaná politická reprezentácia zavádza úspešne do praxe. Preto sa už naširoko udomácnil pojem „liberálny fašizmus“. Podľa nich je to oxymoron, lebo vraj liberalizmus je sloboda. Vidíme však, aká – otroctvo, aké sme ešte nikdy v histórii nezažili. Nielen, že nás ekonomicky zotročili, nútia nás zadlžovať sa, a potom v exekúciách nás zbavujú osobného majetku. Zároveň nás otravujú zákernými jedmi, ničiacimi našu psychiku a naše zdravie.

Klamú, manipulujú, podvádzajú, a hlavne zastrašujú. Terorom strachu nás vydierajú. Už nemáme právo sa ani slobodne nadýchnuť, ani ísť večer sa poprechádzať, nieto ešte nebodaj zájsť do susednej dediny či najbližšieho mesta. Výbeh či právo na prácu máme povolené, len ak si necháme siahnuť na naše zdravie. Zámerne ruinujú našich podnikateľov a živnostníkov, aby následne ich firmy či firmičky zhrabli za babku zahraničné nadnárodné spoločnosti, aby nám Slovákom už nezostalo nič v rukách, len otročenie na cudzích pánov, ktorí plánujú a chystajú našu genocídu.

Povinným masovým každo-týždenným šprtaním v nose poškodzujú naše nosné sliznice a otvárajú brány nielen pre koronavírus, ale aj ďalšie infekcie. Nebezpečnými západnými vakcínami (odmietajú niesť za ne zodpovednosť) s doteraz prejavenými krátkodobými následkami či ešte neprejavenými dlhodobými trvalými poškodeniami zdravia páchajú na nás zločin proti ľudskosti.  V tejto súvislosti desivým je zistenie Dr. Hervé Seligmanna, člena lekárskej fakulty infekčných a tropických chorôb na francúzskej univerzite Aix-Marseille, ktorý na základe údajov ministerstva zdravotníctva Izraela preukázal, že úmrtnosť na 100 000 obyvateľov nad 65 rokov zaočkovaných vakcínou spoločnosti Pfizer bola za sledované obdobie 40 násobne vyššia než úmrtnosť na Covid 19 na 100 000 nezaočkovaných. U mladších ročníkov ten nepriaznivý nepomer je ešte oveľa výraznejší – 260 násobný v neprospech zaočkovaných.

Keď náš excentrický psychopat spravil konečne jeden dobrý skutok zabezpečiac 2 mil. kusov vakcíny Sputnik V,  slniečkársko-liberálne podhubie, vrátene liberálnej vládnej suity, v šialenom rusofóbnom amoku spustilo svoj harmatanec. Čo na tom, že je to najbezpečnejšia vakcína na trhu, po ktorej prahne celý rozumný svet, lebo aj pri mnohomiliónových aplikáciách sa nepreukázali žiadne škodlivé účinky? Má však ideologický problém – je vraj hybridnou zbraňou v rukách našich slovanských bratov – Rusov. A tak etalón(ka) falošnosti, pokrytectva a farizejstva sa musela činiť, aby aspoň čiastočne napravila „pokazenú povesť“ Slovenska pred svojimi tútormi. S okázalými prejavmi vďačnosti prijala od Macrona danajský dar  (či len darček) „až“  15 000 ks vakcíny AstraZeneca, ktorú mnohí zavrhli a odmietajú pre jej preukázané nebezpečné vedľajšie účinky.   

Tí však, čo sú zodpovední k sebe a svojim blízkym, si poradia. Určite sa zaočkovať nedajú žiadnou vakcínou. Aj keď nám úmyselne či z nedbalosti kladú prekážky na ceste k účinnej prevencii a liečbe ivermektínom, isoprinosinom, vitamínmi D3+C, zinkom, atď., predsa ľudia sú vynaliezaví a objavili veľmi účinný a lacný „liek“, ktorý sa síce nesmie verejne propagovať, ale, ako sa hovorí „kto hľadá – nájde“. Len tak zvíťazíme nad zákernosťou nadnárodných farmaceutických koncernov, ktoré nás trávia, vypúšťajú na nás všelijaké koronavírusy a iné jedy a svinstvá, len aby na našich chorobách nehorázne bohatli a nastoľovali nad nami svoj teror.

A zrádzajú nás aj „vraj naše“ verejnoprávne média – televízia a rozhlas. Aké verejnoprávne, aké naše, keď zodpovedných občanov s vlasteneckým cítením a zmýšľaním  k sebe nepúšťajú, pričom vlastizradné slniečka a liberálni zapredanci majú dvere dokorán otvorené? Čím nás kŕmia? Podpriemernou zábavou, kultúrnym bahnom a liberálnou propagandou! Prečo je ich programové zameranie tak nevyvážené a jednostranné v prospech tých, ktorí nám škodia? Akým právom sa odklonili od pravdivého opisu reality, krásy umenia a láskavého humoru, od prezentácie ľudskej šľachetnosti, vlastenectva a hrdosti na všetky etapy našej histórie nikdy nekončiacich zápasov o národnú svojbytnosť?  

Ale nezúfajme, ľady sa už pohli, špina a bahno úplne vyplávali na povrch. Zúria a robia jednu katastrofálnu chybu za druhou. Aj keď sa cítia byť na vrchole, ich pád je predo dvermi. Veď nemôžu byť konečnými víťazmi tí, ktorí vsadili na Zlo, Lož, zotročenie a primitivizmus.

Pripojte sa k nám, nadýchnite sa čerstvého vzduchu, dobrej nádeje a pookrejte na duši. Ste vítaní – https://longinus78.webnode.sk/

Globálny parazit je pohoršený nad správaním Ruska

14.04.2021

Globálneho parazita s hlavnou centrálou v Londýne veľmi tlačí topánka. To ho donútilo kolosálnym volebným podvodom ukradnúť prezidentské voľby v USA a dosadiť k moci svojich kumpánov, ktorých Trump nazval washingtonským močiarom, ktorý treba vysušiť. Vďaka svojmu primitivizmu globálny parazit vedie USA k rozpadu a krachu. Situácia sa [...]

Pretrhnime mediálne okovy

24.03.2021

Od roku 1990 keď prebehli prvé slobodné voľby v Československu, sa aktivita a účasť médií vo voľbách postupne zvyšuje. Vplyv médií na voľby dosiahol až tak absurdný rozmer, že dokážu dotlačiť do víťazstva vo voľbách aj politické a ľudské kreautúry, ktorých reálna politická činnosť nemá nič spoločné s demokraciou a ich „ľudský“ [...]

Skvelá odpoveď Putina na obvinenie Bidena

19.03.2021

Veľký medzinárodný rozruch vyvolal rozhovor novinára s americkým prezidentom, ktorý na jeho otázku, či považuje ruského prezidenta Putina za vraha, odpovedal kladne a navyše dodal, že Putin bude niesť vážne dôsledky za zasahovanie do amerických volieb, ak Biden dospeje k záveru, že k nim došlo. Vieme, aký kolosálny volebný podvod uskutočnili tie sily, [...]

Miroslav Fikar

Odvolajte Fikara, žiada šéf akademického senátu STU

19.04.2021 11:17

Návrh na odvolanie Fikara ministerstvo poslalo prezidentke, lebo len ona má právo formálne rektora odvolať.

dobre srdce

Dobré srdce opäť hľadá tvár hrdinov

19.04.2021 11:11

Aj v pomáhajúcich profesiách sú srdcia, ktoré bijú pre iných. A práve takéto srdcia bude hľadať 2. ročník Národnej ceny starostlivosti Dobré srdce.

Richard Raši, poslanec NR SR (Smer)

Raši: Vyzývame vládu, aby umožnila slobodný výber vakcíny proti COVID-19

19.04.2021 11:08

Ak sa bude na Slovensku očkovať vakcínou Sputnik V, rovnako by podľa Rašiho mala pribudnúť do výberu.

testovanie Covid-19, Šamorín, antigén, PCR, test

Pribudlo menej ako 100 infikovaných. Vykonali 1434 PCR testov

19.04.2021 10:08, aktualizované: 10:34

Pribudlo 66 úmrtí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 26637x
Priemerná čítanosť článkov: 2049x

Autor blogu

Kategórie